Kontakt

PL / EN

me

Magdalena Wojarska

 

 Witaj, nazywam się Magdalena Wojarska. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, który ukończyłam w 2016 roku zdobywając dyplom magisterski z oceną bardzo dobrą na kierunku Grafika, z specjalizacją w Komunikacji Wizualnej.

Od blisko dziesięciu lat zajmuję się projektowaniem graficznym, które jest moją autentyczną pasją, co sprawia, że do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z wielkim zaangażowaniem i dokładnością.

Już od czasów dzieciństwa oddawałam się swojej artystycznej pasji, którą z czasem przeniosłam na ekran komputera. Swoje doświadczenie z technikami cyfrowymi rozpoczynałam wraz z grafiką internetową oraz obróbką zdjęć, kończąc na samodzielnym cyfrowym malarstwie oraz ilustracji.

Hobbistycznie interesuje się również fotografią, którą rozwijałam w kolejnych kółkach fotograficznych, poprzez szkołę średnią jak i wyższą, gdzie zgłębiłam tajniki fotografii reklamowej oraz artystycznej. Jako Technik Informatyk nie ograniczam się jedynie do strony artystycznej swoich prac, przykładam również wielką wagę do ich strony technicznej.

Jestem osobą niekonfliktową o pozytywnym nastawieniu do ludzi oraz pełnionych obowiązków. Cechuje mnie przywiązanie do szczegółów, wysoki poziom estetyki oraz punktualność i terminowość.  Nie boję się wyzwań i jestem nastawiona na ciągły rozwój swoich kompetencji, co jest moim zdaniem niezbędne w pracy grafika.

 

Potrzebny Ci kreatywny grafik komputerowy? CZEKAM NA KONTAKT!

Napisz do mnie mail

 

 

 
 

 
 

 

KURSY, CERTYFIKATY, SZKOLENIA

Certyfikat Internetowych Rewolucji – Kurs marketingu internetowego
styczeń 2017 / Google

Certyfikat Kwalifikacji zawodowych – Technik Informatyk
sierpień 2011 / OKE

Certyfikat „Kompetencje TAK, stereotypy NIE”
kwiecień 2011 / Powiat Mikołowski

Certyfikat Akademii Kluczowych Kompetencji
maj 2010 / Business Center 1

Odpowiedz